Diskuze

Re: Re: Re: jako na radnici

Datum: 03.12.2010 | Vložil: vesik

:o))))))

Re: Re: Re: jako na radnici

Datum: 03.12.2010 | Vložil: Vesik

To se toho na Country zasej muselo vychlastat..:-))))

Re: Re: jako na radnici

Datum: 03.12.2010 | Vložil: dira8

Važ slova po novém roce se budu ucházet o post trenera já,tak dělej tak aby sis ještě zahrál!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: Re: jako na radnici

Datum: 03.12.2010 | Vložil: dira 8

tohle je pro Hozku

Re: Re: Re: Re: jako na radnici

Datum: 03.12.2010 | Vložil: Hozka

Jara na Hrad (teda na tu střídačku)
no nic zítra jdu do Plomy (bývalá Tatra) poohlédnout se po vhodné překližce,abychom měli na jaro čím zalátat vzniklé díry v brence.
Protože mám takovou vizi,že Jara bude na střídačce,Tatůch v práci a v brance papundeklový Myškin. :-)))))

Re: Re: jako na radnici

Datum: 11.12.2010 | Vložil: Hozka

A už je to tady,(sem to říkal Jaro) trénérské duo má za sebou úspěšnou podzimní část,nezbývá než jim pogratulovat a věřit,že i nadcházející jarní část bude ve znamení podzimního úspěchu a skvělého koučinku.
Chláááááápi děkujem,děkujem,děkujem ? :-)))))

Re: Re: Re: jako na radnici

Datum: 20.12.2010 | Vložil: dira8

no no aby si se neposr....!!!! :-))))

!!!!

Datum: 12.11.2010 | Vložil: Petra

Pánové, doprdele, zamyslete se nad tím co děláte. Sakra jednou jste se dali na kolektivní sport, tak se podle toho snad zařizuji. Pamatuji si na starou partu Gladiátorů, kde bylo vše co tady u vás není.
Nasazení, vůle, bojovnost, chtíč, odhodlání. Tady jenom slyším...já jsem zapomněl...jsem nemocný... jsem nachlazený... jedu na hody...jedu na chatu... nebo nedej bože nechce se mi.
To neexistovalo. Vemte si třeba příklad s Peti Uřičářa... i s antibiotikama, i když sotva tahne nohy nevymlouvá se a jde hrát. A buďte rádi, že chodí, protože nebýt jeho, tak jste na úrovni Veselí či Čejkovic.
Jste mladí, svobodní a téměř bez závazků.
Ti kluci, kteří 2x vyhráli druhou ligu a v okresce vždycky patřili k těm lepším měli zaměstnání, rodiny, děti a neměli problém jezdit na dvouzápasy do Brna a Jihlavy. Vy máte problém dojít na 2 hodiny v Hodoníně.
Uvědomte si, že jsou tu lidi, kteří se starají o chod a funkčnost tohoto oddílu, ty lidi to stojí nějaké úsilí, čas a díky vám i nervy. Bývávalo, že hokejbal byl na prvním místě, dokud to nebude i u vás, pak to nehrejte. Protože mě i Uřovi dochází trpělivost a až se na to vyserem my a takový Hozka, tak vaše dosavadní investice propadne vniveč a klub ukončí činnost.
Opravdu je mi z toho nanic. Už se kolem tohoto klubu motám několik let a to co se děje letos je do nebe volající. A jestli by náhodou někoho napadlo srovnání... však jinde je to to samé... tak to mě vůbec nezajímá. U gladiátorů to tak nikdy nebylo. Gladi byli vždycky dobrá parta, hráčů i kamarádů a bojovníků. Když si vzpomenu jak se v 8 lidech jelo na favorizované Brno a druhý zápas všichni sotva pletli nohama, ale nechali tam všechno a bojovali do krve a odvezli si 6 bodů, protože makali.... teď když vidím, jak na hřiště přicházíte jak mistři světa a po první třetině se na to vyserete a odchodíte to tam, tak je mi z toho smutno.
Vážně bych byla ráda, kdyby jste se nad sebou zamysleli... aby jsme nemuseli litovat, toho, že tenhle klub neskončil v nejlepším a dal šanci vám mladým, nekažte dobré jméno dobrého klubu. Ať z toho sportu máme zase všichni dobrý pocit :-) Dokažte nám, že na to máte...
Je to výzva hlavně pro naše mlaďochy, ale staří mazáci, kteří by je měli vést by taky mohli udělat víc....

Re: !!!!

Datum: 12.11.2010 | Vložil: Urik

Budíček pánové, jestli teda chcete něco dosáhnout !!!! O předposlední místo hrát nebudu !!!!

Re: Re: !!!!

Datum: 12.11.2010 | Vložil: Petra

Já chci taky TITUL!!!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek