Diskuze

Re: Re: Re: !!!!

Datum: 12.11.2010 | Vložil: Jirka Vaško

Dobrá. Jako i když mám ležet a neměl bych chodit ven tak dojdu. Antibiotika neantibiotika. V sobotu budu na place, ale v neděli nejdu. I tak si v sobotu budu zahrávat se zdravím. Ale mě by třeba zajímalo proč každý týden máme jiný tým? Kde jsou ty slova před sezonou, že se bude chodit? Tento víkend jsem nechtěl jít hrát, protože ležím doma s teplotami a beru antibiotika, ale pokud nemají zájem dojít lidi, kteří jsou zdraví tak to pro mě ztrácí smysl. Jakmile začne playoff tak tady bude naráz milion hráčů, kteří by chtěl i hrát. Tak bych třeba byl rád aby dostali přednost ti, kteří chodí pravidelně a to playoff si vybojovali, než ti, kteří jsou dejme tomu zdatnější a hrají lépe, ale za celý rok se neukážou. Toto nebyla narážka na hokejisty, to je pochopitelné. Ale pár lidí se najde. V sobotu tam budu, ale neděla ne!

Re: !!!!

Datum: 12.11.2010 | Vložil: Díra8

Hááááálééééluja !!!!!!
podle mě už je pozdě. Dlouhé roky jsme k sobě nikoho "mladého" nepřipustili,vystačili jsme si sami. A ted jim vykládat něco o Brnu? Kdo nezažil nepochopí.

Re: !!!!

Datum: 22.11.2010 | Vložil: Bugs60

No Veselí na takové úrovni na jaké je, není proto že by u nás byli špatní hráči, ale podobně jako u Vás nechodí ti dobří, zkušení na zápasy ani na tréninky (až na pár čestných vyjímek), většinu zápasu pak odehrajeme s klukama okolo 16-18 roků, kteří nemají tolik odehráno, proto jsem tak kde jsme...

Výroba hokejbalových dresů

Datum: 25.07.2010 | Vložil: Bison

Dobrý den, pokud potřebujete kvalitní hokejbalové dresy s vlastním designem, přímo od výrobce, ceny od 530 Kč (v ceně příprava návrhu, jakákoliv barevná kombinace včetně všech čísel a log), výroba již od 5ks - zkuste: https://www.bison.cz/cz/hokejova_vystroj/
Pokud je potřebujete pro nadcházející sezónu, právě nyní je nejlepší čas na jejich objednávku. Nenechávejte to na poslední chvíli. Na našem webu si můžete prohlédnout předpřipravené designy, vyžádat si cenovou kalkulaci, nebo si nechat zdarma připravit grafický návrh zcela podle Vašich představ. A hlavně, i s poštovným na Slovensko je naše cena nejlepší !! Aktuální akce: poštovné do SR pouze 10 €

Mušov

Datum: 29.06.2010 | Vložil: bobson44

tak ještě 49 hodin a jedééééém a kdo ne, tak má smůlu :-)))))))))

Re: Mušov

Datum: 30.06.2010 | Vložil: vesik

smrt čeká všude..:o))

Re: Re: Mušov

Datum: 30.06.2010 | Vložil: bobson44

28 hod 35 min 22 sek a jedéééém

Re: Mušov

Datum: 01.07.2010 | Vložil: Petra

Už jen 4 hodiny a 27 minut... že jo?

Re: Re: Mušov

Datum: 01.07.2010 | Vložil: bobson44

ne ne, už jen 4 hodiny a 21 minut :-)))))

online sportovní manažer

Datum: 17.06.2010 | Vložil: samsa

Máš rád fotbal nebo hokej? Tak potom pozorně čti další řádky.
Ahoj, v pondělí 31.5.2010 jsme spustili finální verzi online fotbalového manažeru POWERPLAY MANAGER, kde se jako generální manažer týmu staráš o celý jeho chod, od nákupu a prodeje hráčů, přes jejich trénování, výstavbu sportovního zázemí po vytváření sestavy na zápas a následného hraní zápasu proti tisícovkám týmů řízených jinými lidmi z celého Světa. Využij jedinečné šance spojené se spuštěním plné verze a zažij hromadný start této hry, kdy budeš mít stejné startovní podmínky jako ostatní lidé. Dokaž všem ostatním, že tvé sportovní, manažerské a obchodní schopnosti jsou lepší, než u ostatních. Na stejné adrese již běží i hokejový manažer. Připoj se tedy k dalším tisícům manažerů a ukaž, že si nejlepší.


Děkuji za tvůj čas věnovaný této zprávě a zahraj si fotbal nebo hokej, chceš-li zde https://www.powerplaymanager.com/r11006
pokud budete potřebovat poradit, tak můžete kontaktovat manažera - samsa

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek